Skip to main content

Overte si skutočný stav vašich osobných financií

Osobný finančný audit je hĺbkový pohľad na vaše osobné financie. Preskúmame hodnotu vášho majetku v rôznych druhoch aktív, štruktúru vášho portfólia a spôsob jeho zabezpečenia. Detailne sa pozrieme na váš cash flow, stav finančných rezerv a nasmerujeme vás k ideálnemu nastaveniu.

Kontaktujte nás

90 % Slovákov nemá správne zabezpečený svoj majetok

Naši konzultanti sa podrobne pozrú na stav vašich osobných financií. Náš audit si môžete predstaviť ako zdravotnú prehliadku na špičkovej klinike. Po preskúmaní vašej zdravotnej dokumentácie a vstupných konzultáciách vám pripravíme podrobnú diagnózu.

98 % Slovákov má nesprávne zložené finančné portfólio

Ako prebieha osobný finančný audit?

Hĺbkovo preskúmame stav vašich aktív a pasív, zloženie vášho investičného portfólia a aktuálny mesačný cash-flow. Otvorene sa porozprávame o vašich finančných cieľoch, bez akýchkoľvek predsudkov alebo tabu. Na základe vami poskytnutých informácií vám vypracujeme osobnú finančnú stratégiu, ktorá je pripravená na mieru vašim finančným potrebám a životným cieľom.

Čo je v tejto fáze spolupráce dôležité?

Maximálna dôvera a úprimnosť. Naša metafora s profesiou lekára nie je náhodná. Rovnako ako doktori a zdravotnícky personál sa riadime maximálnou diskrétnosťou. Ak nám v rámci auditu nedáte kompletné informácie, ohrozíte nastavenie vašej osobnej finančnej stratégie.

Ako pracujeme

Poskytujeme wealth management v rámci najvyšších európskych štandardov. Presadzujeme individuálny prístup a investičné stratégie overené históriou. Začiatok spolupráce prebieha v 7 jednoduchých krokoch.

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár

Zanecháte nám vaše kontaktné údaje a úvodné informácie o vašich investičných možnostiach.

Zlaďovací telefonát

Zavoláme vám vo vami vybranom termíne, aby sme pochopili vaše očakávania a posúdili, či ich aktuálne vieme naplniť.

Vstupná konzultácia

Osobne sa porozprávame o tom, ako pristupujeme k Wealth Managementu v našej spoločnosti.

Osobný finančný audit

Spoločne sa hĺbkovo pozrieme na váš finančný majetok, vašu aktuálnu životnú situáciu a finančné ciele.

Osobná finančná stratégia

Vytvoríme vám finančnú stratégiu, ktorej súčasťou bude presný postup, ako sa dopracujeme k jednotlivým finančným a investičným cieľom.

Implementácia finančnej stratégie

Pripravíme vám kompletnú zmluvnú dokumentáciu a vyriešime všetky administratívne úkony vo vašom mene. Stačí váš podpis a pár hodín času.

Aktívna správa majetku

Budeme reagovať na aktuálny vývoj na trhu a zmeny vo vašej osobnej a finančnej situácii. V prípade potreby prispôsobíme alokáciu aktív vo vašom portfóliu.