Skip to main content

Získajte kontrolu nad vašimi financiami

Ak už máte vypracovanú osobnú finančnú stratégiu, spoločne sa presunieme do fázy, v ktorej je 95 % práce na pleciach našich konzultantov. V zvyšných 5 % budeme potrebovať váš podpis a prípadne splnenie základných informačných povinností.

Kontaktujte nás

Vykročte na cestu zveľadenia vášho majetku

Našim hlavným cieľom v tejto fáze je čo najrýchlejšie sprocesovať všetko potrebné na to, aby sme plnohodnotne ochránili a zveľadili váš finančný majetok. Postupne budeme implementovať jednotlivé kroky od tých najdôležitejších po menej dôležité. Vaše otázky v procese zodpovieme do detailu a celú fázu spolu uzatvoríme čo najefektívnejšie.

Profesionálne a expresne, do najmenšieho detailu

Ako prebieha implementácia finančnej stratégie?

V rámci osobného stretnutia sa dohodneme, aké kroky budeme spoločne realizovať pri akej priorite. Nastavíme si časový plán, v akom časovom horizonte bude čo hotové. Následne vám pripravíme kompletnú dokumentáciu na podpis, sprístupníme vám všetky potrebné prístupy do aplikácií a naučíme vás s nimi pracovať.

Čo je v tejto fáze spolupráce dôležité?

Nájsť si priestor na osobné stretnutie. Hoci je možné viacero úkonov urobiť elektronicky, efektivita osobného stretnutia je niekoľkonásobná. Počas pár hodín tak stihneme vykonať toľko krokov, ktoré by pri komunikácii na diaľku trvali niekoľko dní až týždeň.

Ako pracujeme

Poskytujeme wealth management v rámci najvyšších európskych štandardov. Presadzujeme individuálny prístup a investičné stratégie overené históriou. Začiatok spolupráce prebieha v 7 jednoduchých krokoch.

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár

Zanecháte nám vaše kontaktné údaje a úvodné informácie o vašich investičných možnostiach.

Zlaďovací telefonát

Zavoláme vám vo vami vybranom termíne, aby sme pochopili vaše očakávania a posúdili, či ich aktuálne vieme naplniť.

Vstupná konzultácia

Osobne sa porozprávame o tom, ako pristupujeme k Wealth Managementu v našej spoločnosti.

Osobný finančný audit

Spoločne sa hĺbkovo pozrieme na váš finančný majetok, vašu aktuálnu životnú situáciu a finančné ciele.

Osobná finančná stratégia

Vytvoríme vám finančnú stratégiu, ktorej súčasťou bude presný postup, ako sa dopracujeme k jednotlivým finančným a investičným cieľom.

Implementácia finančnej stratégie

Pripravíme vám kompletnú zmluvnú dokumentáciu a vyriešime všetky administratívne úkony vo vašom mene. Stačí váš podpis a pár hodín času.

Aktívna správa majetku

Budeme reagovať na aktuálny vývoj na trhu a zmeny vo vašej osobnej a finančnej situácii. V prípade potreby prispôsobíme alokáciu aktív vo vašom portfóliu.