Skip to main content

O nás

Klient na prvom mieste, výsledky v tesnom závese

Aurel Roško, EFA

Generálny riaditeľ
AR&P Wealth Protection

Aurel Roško je držiteľom prestížneho nezávislého titulu v rámci finančných služieb v Európe, European Financial Advisor. Je hlavným investičným analytikom a riaditeľom vzdelávania v spoločnosti BEplan Slovensko. Spoločnosť AR&P Wealth Protection založil preto, aby priniesol na Slovensko službu pre tých,  ktorí chcú mať svoje investície a majetok spravované na najvyššej úrovni.

“Náš tím je pripravený poskytovať wealth management v rámci najvyšších európskych štandardov. AR&P Wealth Protection je stvorená pre klientov, ktorí očakávajú profesionálnu a sofistikovanú správu svojho majetku.”

Aurel Roško, EFA

Sme hrdým držiteľom titulu European Financial Advisor (EFA)

Titul vydáva Európska asociácia finančného plánovania (EFPA) a je druhým najvyšším nezávislým titulom odbornosti pre finančných profesionálov v Európe.

Európska asociácia finančného plánovania vznikla v roku 2000 s cieľom zvyšovania profesionality poskytovania služieb v oblastiach finančného poradenstva a finančného plánovania.

Poslaním EFPA je nastavovať a zavádzať vysoké štandardy kvalifikácie a kompetencie, etického správania a profesionality do služieb finančného poradenstva v celej Európskej únii. Víziou EFPA je, aby klienti profitovali z kompetentného poskytovania finančných služieb od dôveryhodných a certifikovaných finančných sprostredkovateľov, ktorí majú vedomosti, zručnosti a etický prístup.

Pomáhame klientom budovať a udržať bohatstvo

Budujeme a zveľaďujeme majetok našich klientov, pretože veríme, že finančná istota je dôležitou súčasťou šťastného a naplneného života. Spoznajte individuálny prístup a unikátne služby AR&P Wealth Protection.

Ako pracujeme

Poskytujeme wealth management v rámci najvyšších európskych štandardov. Presadzujeme individuálny prístup a investičné stratégie overené históriou. Začiatok spolupráce prebieha v 7 jednoduchých krokoch.

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár

Zanecháte nám vaše kontaktné údaje a úvodné informácie o vašich investičných možnostiach.

Zlaďovací telefonát

Zavoláme vám vo vami vybranom termíne, aby sme pochopili vaše očakávania a posúdili, či ich aktuálne vieme naplniť.

Vstupná konzultácia

Osobne sa porozprávame o tom, ako pristupujeme k Wealth Managementu v našej spoločnosti.

Osobný finančný audit

Spoločne sa hĺbkovo pozrieme na váš finančný majetok, vašu aktuálnu životnú situáciu a finančné ciele.

Osobná finančná stratégia

Vytvoríme vám finančnú stratégiu, ktorej súčasťou bude presný postup, ako sa dopracujeme k jednotlivým finančným a investičným cieľom.

Implementácia finančnej stratégie

Pripravíme vám kompletnú zmluvnú dokumentáciu a vyriešime všetky administratívne úkony vo vašom mene. Stačí váš podpis a pár hodín času.

Aktívna správa majetku

Budeme reagovať na aktuálny vývoj na trhu a zmeny vo vašej osobnej a finančnej situácii. V prípade potreby prispôsobíme alokáciu aktív vo vašom portfóliu.