Skip to main content

Nechajte si pripraviť sofistikovanú finančnú stratégiu na mieru

Na základe hĺbkového auditu vašich financií vám vypracujeme podrobnú stratégiu ako ochrániť a zveľadiť váš finančný majetok. Vaše krátkodobé, strednodobé a dlhodobé finančné ciele rozdelíme na niekoľko krokov, vďaka ktorým ich naplníte v stanovenom časovom horizonte.

Kontaktujte nás

Stratégia je základný kameň úspešnej budúcnosti

Našou hlavnou motiváciou je vaša spokojnosť, nie provízia a preto vám vyberieme finančné nástroje, ktoré budú najlepšie vyhovovať vašej životnej situácii. V stratégii zohľadníme aj produkty, ktoré väčšina sprostredkovateľov na finančnom trhu ignoruje, ale vo vašej finančnej budúcnosti hrajú kľúčovú rolu.

Naplnenie vašich finančných cieľov krok po kroku

Ako prebieha príprava finančnej stratégie?

Po spracovaní vstupov osobného finančného auditu venuju naši konzultanti niekoľko hodín príprave personalizovaného plánu zameraného na to ako premeniť vaše krátkodobé, strednodobé a dlhodobé finančné ciele na realitu. Finálnym výstupom je osobná prezentácia v ktorej vám ukážeme kroky, ktoré by ste mali spraviť dnes, aby ste boli spokojní zajtra.

Čo je v tejto fáze spolupráce dôležité?

Mať dôveru v know-how našich konzultantov. Zmeny, ktoré finančná stratégia indikuje, majú potenciál výrazne ovplyvniť hodnotu vášho majetku v horizonte nasledujúcich desaťročí. Čím skôr ich z prezentácie spoločne pretavíme na realitu, tým skôr budete môcť čerpať jej benefity.

Ako pracujeme

Poskytujeme wealth management v rámci najvyšších európskych štandardov. Presadzujeme individuálny prístup a investičné stratégie overené históriou. Začiatok spolupráce prebieha v 7 jednoduchých krokoch.

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár

Zanecháte nám vaše kontaktné údaje a úvodné informácie o vašich investičných možnostiach.

Zlaďovací telefonát

Zavoláme vám vo vami vybranom termíne, aby sme pochopili vaše očakávania a posúdili, či ich aktuálne vieme naplniť.

Vstupná konzultácia

Osobne sa porozprávame o tom, ako pristupujeme k Wealth Managementu v našej spoločnosti.

Osobný finančný audit

Spoločne sa hĺbkovo pozrieme na váš finančný majetok, vašu aktuálnu životnú situáciu a finančné ciele.

Osobná finančná stratégia

Vytvoríme vám finančnú stratégiu, ktorej súčasťou bude presný postup, ako sa dopracujeme k jednotlivým finančným a investičným cieľom.

Implementácia finančnej stratégie

Pripravíme vám kompletnú zmluvnú dokumentáciu a vyriešime všetky administratívne úkony vo vašom mene. Stačí váš podpis a pár hodín času.

Aktívna správa majetku

Budeme reagovať na aktuálny vývoj na trhu a zmeny vo vašej osobnej a finančnej situácii. V prípade potreby prispôsobíme alokáciu aktív vo vašom portfóliu.