Skip to main content

Prémiová starostlivosť o vaše peniaze sa len začína

Aktívna správa majetku je poslednou, no nemenej dôležitou fázou našej spolupráce. Naši konzultanti budú aktívne sledovať vývoj vášho finančného portfólia. Ak nájdeme priestor na rast, alebo aj hrozbu, ktorá by mohla ovplyvniť vaše portfólio, budete o tom vedieť ako prví.

Kontaktujte nás

V rukách profesionálov s
absolútnou kontrolou

Raz ročne sa stretneme a spoločne zhodnotíme, ako sa blížime k naplneniu vašich finančných cieľov. Overíme si, či sa vaša osobná a finančná situácia nezmenila a predstavíme vám prehľad, ako hospodárime s vašim majetkom v AR&P Wealth Protection.

Špičkový servis, 100%
transparentnosť

Ako prebieha aktívna správa majetku?

Na pravidelnej báze sledujeme vývoj na finančných trhoch a informujeme vás o ich vplyve na vaše portfólio. Pozorne sa pozeráme na príležitosti i riziká, ktoré by mohli ohroziť naplnenie vašich finančných cieľov. Ak vyhodnotíme, že najlepším riešením je zásah do osobnej investičnej stratégie, bezodkladne vás kontaktujeme a požiadame vás o autorizáciu príslušného zásahu.

Čo je v tejto fáze spolupráce dôležité?

Zachovať pokoj a nepodľahnúť emóciám. Trhové výkyvy sú prirodzenou súčasťou ekonomického cyklu. Počítame s nimi vo vašej osobnej finančnej stratégii a máme pre ne dopredu pripravené scenáre. To najlepšie, čo môžete spraviť, je dôverovať certifikovaným konzultantom, nerobiť unáhlené rozhodnutia a hlavne dodržiavať osobnú finančnú stratégiu, ktorú sme si spoločne stanovili.

Ako pracujeme

Poskytujeme wealth management v rámci najvyšších európskych štandardov. Presadzujeme individuálny prístup a investičné stratégie overené históriou. Začiatok spolupráce prebieha v 7 jednoduchých krokoch.

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár

Zanecháte nám vaše kontaktné údaje a úvodné informácie o vašich investičných možnostiach.

Zlaďovací telefonát

Zavoláme vám vo vami vybranom termíne, aby sme pochopili vaše očakávania a posúdili, či ich aktuálne vieme naplniť.

Vstupná konzultácia

Osobne sa porozprávame o tom, ako pristupujeme k Wealth Managementu v našej spoločnosti.

Osobný finančný audit

Spoločne sa hĺbkovo pozrieme na váš finančný majetok, vašu aktuálnu životnú situáciu a finančné ciele.

Osobná finančná stratégia

Vytvoríme vám finančnú stratégiu, ktorej súčasťou bude presný postup, ako sa dopracujeme k jednotlivým finančným a investičným cieľom.

Implementácia finančnej stratégie

Pripravíme vám kompletnú zmluvnú dokumentáciu a vyriešime všetky administratívne úkony vo vašom mene. Stačí váš podpis a pár hodín času.

Aktívna správa majetku

Budeme reagovať na aktuálny vývoj na trhu a zmeny vo vašej osobnej a finančnej situácii. V prípade potreby prispôsobíme alokáciu aktív vo vašom portfóliu.